60.yılında yönetime yeni kan

Bu sene 60. yaşını kutlayan sevilen pizza markası Little Caesars Türkiye’nin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü görevine sektörün deneyimli ismi İlkin Keçeli getirildi.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.080 kez
Yayın Tarihi: 22.04.2019 Pazartesi 11:35:52
PAYLAŞ

Dünyada beş kıtada 6 bine yakın restoranı ile hizmet veren Little Caesars, Türkiye’de 1996 yılından bu yana Çelebi Holding güvencesi ile yoluna devam ediyor. Hali hazırda İstanbul başta olmak üzere Anadolu’nun farklı şehirlerinde 90’ı aşkın şubesinde enfes lezzetlerini pizza severler ile buluşturan marka, Türkiye ekibini genişletiyor. 

Büyüyen Little Caesars Türkiye ailesine katılan son isim İlkin Keçeli oldu. Keçeli, Little Caesars Türkiye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görevine başladı. 

Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan İlkin Keçeli, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yaptı. Uzun yıllar gıda sektörünün önde gelen markalarında Eğitim ve İşe Alım Kıdemli Uzmanı, Eğitim ve İşe Alım Müdür Yardımcısı, İK Kıdemli Müdür Yardımcısı olarak görev alan İlkin Keçeli, son olarak Eğitim ve Marka Standartları Müdürü pozisyonunda çalışıyordu. 

Little Caesars Türkiye ekibine katılmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren İlkin Keçeli, “Çalışan bir kurumun en değerli varlığı. Benim de planlamadaki ilk hedefim, tüm insan kaynakları ve eğitim süreçlerimizi iç müşterilerimizin yani çalışanlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlamak oldu. Kendi içimizde birçok süreç yönetiyoruz ama en önemli odak noktamız çalışanlarımız. Yeteneklerimizi keşfetmek ve üst yönetim kademeleri için çalışanlarımızı yetiştirmek için hali hazırda faaliyetlerini sürdüren Sezar Akademi’de yoğun çalışmalarımız olacak. Sezar Akademi’nin her yeni adımında geleneksel öğrenme yöntemleri ile dijital dünyanın sunduğu yenilikleri harmanlayacağız. Etkin öğrenmeyi sağlayacak çalışmalar yapmayı hedefliyoruz” dedi. 


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR