44 yıllık uzmanlık ve özel reçete

Porselende benzersiz özelliği ile markalaşan Fransa’nın Limoges şehrinden ilham alan Porland, porselen severleri premium kalitede yeni Limoges markası ile buluşturuyor. Porland’ın kendine özel reçetesi ve 44 yıllık uzmanlığını bir araya getirdiği Limoges markasıyla aynı adı taşıyan koleksiyonunda yer alan kahve takımları, benzersiz kremsi ve şeffaf beyazlığı ile bulunduğu ortama asalet ve şıklık katacak.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.406 kez
Yayın Tarihi: 14.08.2020 Cuma 12:37:14
PAYLAŞ

Porselen sektörünün öncü markası Porland, dünya çapında üne sahip Limoges porseleninden ilham alarak tasarladığı Limoges markası ile porselen tutkunlarına sofistike bir deneyim sunuyor. Adını Fransa’nın güney batısında yer alan Limoges şehrinden alan, o bölgeye özel kille üretildiği için kendine has beyazlığı ile fark yaratan Limoges porselenleri, Porland’ın porselen üretimindeki tecrübesini kattığı bir markaya ismini vererek premium kalitede ve şıklıkta bir koleksiyona dönüşüyor.

Kahve keyfinizde şık detaylara yer açın
Porselen üretiminde kendine has geliştirdiği özel reçetelerine bir yenisini daha ekleyen Porland, Limoges markasıyla aynı adı taşıyan koleksiyonu ile altın, bronz ve platin olmak üzere üç farklı renk seçeneğinde, şık kahve takımlarını kahve severlerin beğenisine sunuyor.  Zarif tasarımlarda hazırlanan kahve takımları, kahve keyfini doyasıya yaşamaya imkan tanıyor. Porland Limoges Koleksiyonu yeni ürünlerle genişlemeye devam edecek. 

Porland Limoges Koleksiyonu’ndaki seçkin takımlara Porland mağazalarından ve  www.porland.com adresinden de ulaşılabilirsiniz.


 

Etiketler porland, Limoges, porselen,
food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR