114 yıllık Bonfilet beş yıl aradan sonra

Gıda ve içecek üreticilerini 27 yıldır bir araya getiren, 4-7 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta düzenlenecek WorldFood İstanbul Fuarı’nın önemli katılımcılarından biri de asırlık tecrübesi ile Bonfilet olacak. Beş yıl aradan sonra yeniden fuarda et severler ile buluşacak olan Bonfilet, yenilediği üretim teknolojilerini, et kültürünü ve tecrübelerini ziyaretçileriyle paylaşacak.
Kategori: HABERLER
Okuma: 3.559 kez
Yayın Tarihi: 04.09.2019 Çarşamba 14:55:31
PAYLAŞ

1905 yılında Akkoyun ailesinin hayvancılık ve kasaplık faaliyeti ile başlayan, bugün bir asrı aşkın tecrübe ve bilgisi ile sektörde öncü olan Bonfilet, beş yıl aradan sonra yeniden WorldFood İstanbul’da yerini alacak. Geleneksel kasaplık faaliyetlerine yeni bir yaklaşım getiren Bonfilet, gıda ve içecek üreticilerinin ve Türkiye’nin önde gelen alıcılarının buluşma noktası olarak kabul ettiği, 4-7 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta düzenlenecek WorldFood İstanbul’da ziyaretçileri ile buluşacak.

27 yıldır sektör profesyonellerini buluşturan WorldFood İstanbul’da yer almaktan mutlu olduklarını belirten Bonfilet COO’su Kemal Bozkuş; “Sektörün köklü ve öncü üreticilerinden olmanın verdiği sorumluluk ile “sağlıklı ve güvenilir gıda” konusunda büyük hassasiyet gösteriyoruz. Bu sebeple uluslararası standartlarda ve AB normlarında üretim proseslerine ve akıllı otomasyon sistemlerine yatırım yapıyoruz. Aynı zamanda kısa ve orta vadede ürün çeşitliliğimizi artırarak, tüketicilerimizin sofralarına sağlıklı, özel yeni tatlar ekleyeceğiz” dedi.  

Lezzetli workshoplar fuara renk katacak
Türkiye’de et sektöründe öncü olan Bonfilet, 6 Eylül Cuma günü 11.00 - 13.00 saatleri arasında Executive Chef Rafet İnce önderliğinde düzenlenecek workshop ve tadım etkinliği ile katılımcılara unutamayacakları lezzetler sunacak. 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR