Beslenmede vazgeçilmez 3 kural

Bebeklerin sağlıklı büyümesine destek olan yüksek besleyiciliği, güvenli ve hijyenik üretimi ile Türkiye'nin lider kavanoz ve tahıllı kaşık bebek mama üreticisi İsviçreli Hero Baby; 500'ü aşkın tarım ilacı kalıntısı testini geçerek, vakumlama yöntemi ile kapatılan ve havayla teması önlenen kavanoz mamaları, bebeklere sağlıklı ve lezzetli bir seçenek sunarken annelerin de mutfaktaki en büyük destekçisi...
Kategori: BESLENME
Okuma: 12.025 kez
Yayın Tarihi: 26.03.2020 Perşembe 20:11:21
PAYLAŞ

Türkiye’de 500’den fazla tarım ilacı kalıntısı testinden geçerek güvenli olduğu tespit edilen, meyve ve sebzelerle üretilen tek kavanoz  maması olan İsviçreli Hero Baby, 6. Aydan itibaren bebeklerin bağışıklığını maksimum seviyede desteklemek için prebiyotikli yoğurtlu ve kemik sulu sebzeli kavanoz mamalarını öneriyor. Ürünlerinde koruyucu katkı maddesi, tatlandırıcı, ilave şeker içermeyen mamalar, bebeklerin gelişimini olumlu yönde etkiliyor.

Prebiyotik ile bağışıklık sistemini güçlendiriyor

Tıp uzmanları tarafından önerilen prebiyotikler bebeklerin bağışıklık sistemini desteklemede yardımcı oluyor.  Ek gıdaya Geçiş yapan bebeklerin; şişkinlik, kabızlık gibi sorunlarla karşılaşmamaları, sindirim sisteminin düzenlenmesi, kalsiyum ve magnezyum gibi minerallerin emiliminin artırılması, yararlı bakterilerin bağırsakta artması için prebiyotik besinleri tüketmesi öneriliyor.

İlikli kemik sulu sebze püreleri: vitamin, kalsiyum ve magnezyum deposu

Kemik sulu sebze püreleriyle bebeklerin sebzeleri sevmesini sağlayan Hero Baby; Uzun saatlerce pişirildiğinde faydasından yararlanılabilen kemik suyunu, sebzeler eşliğinde A, K2 ve B vitaminleri ile zenginleştirerek tek bir kavanozda buluşturuyor.

Kalsiyum kaynağı olmasından dolayı bebeklerin büyümesini ve sağlıklı gelişimini destekleyen Hero Baby’nin kemik sulu sebze pürelerinde koruyucu,  renklendirici ve şeker ilavesi bulunmuyor. 


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR