Zeytin ağacı gibi sağlıklı olmanın yolu

Türkiye’nin ilk ve tek yenilikçi zeytinyağı Sankara, Tadında Anadolu restoranlarında sağlığını düşünenleri bekliyor. Vücudun ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri en yüksek düzeyde temin ederek sağlığı korumak ve kanser, obezite, Alzheimer gibi birçok hastalığı önlemek için günde sadece 2 çorba kaşığı Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı yeterli!
Kategori: YAŞAM
Okuma: 1.708 kez
Yayın Tarihi: 10.01.2018 Çarşamba 12:54:30
PAYLAŞ

Anadolu mutfağının kültür mirasını korumak ve eşsiz lezzetlerini nesiller boyunca yaşatmak amacıyla büyük bir tutkuyla çalışmalarını sürdüren Tadında Anadolu, sağlığına önem verenler için Türkiye’nin ilk ve tek fonksiyonel zeytinyağı Sankara’yı sunuyor.Yüzde 100 doğal içeriğiyle dikkat çeken Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı, sağlığı koruyucu ve düzeltici etkilerinin yanı sıra başta kanser, kalp hastalıkları, obezite, tip 2 diyabet, Alzheimer, MS ve Parkinson olmak üzere birçok kronik hastalığa yakalanma riskinin azaltılmasına yardımcı oluyor.

Günlük zeytinyağının sağlığa faydalı özellikleri artırılmış, doğallığı bozulmamış ve sağlığı koruyan biyolojik/doğal bileşenler ile zenginleştirilmiş Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı, zeytinyağıyla hazırlanan tüm salata ve yemeklerde kullanılabiliyor. Hastalıkların oluşma riskini azalmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek için ise her gün iki çorba kaşığı tüketilmesi gerekiyor. Sankara’nın zengin içeriğini kaybetmemesi için sıcak yemeklere piştikten sonra eklenmesi de şart.

Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı, Tadında Anadolu’nun İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Milas Bodrum Havalimanı, Yenikapı İDO Hızlı Feribot İskelesi, Bursa Güzelyalı İDO Hızlı Feribot İskelesi, UNIQ İstanbul - Foods in the Woods ve Capitol AVM’de yer alan noktalarında satışa sunuluyor.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR