Yaz akşamlarının keyifli adresi

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel içerisinde yer alan modern zamanların meyhanesi MeyTürk, açık havadaki yeni yerinde Ege mutfağının en özel tatlarıyla hazırlanan menüsüyle yaz akşamlarına imzasını atıyor.
Kategori: YAŞAM
Okuma: 1.610 kez
Yayın Tarihi: 12.07.2018 Perşembe 15:57:28
PAYLAŞ

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber otelin bahçe katında hizmet vermeye başlayan MeyTürk, Grup Pera ile “Rum Taverna Geceleri”ne aralıksız devam ediyor.

MeyTürk, lezzetleri ve eğlencesiyle gönlünüzü ve midenizi fethetmeye hazır. Yaza özel olarak hazırlanan menüde, közde patlıcan salatası, süzme yoğurtlu cacık, yaprak sarma, acılı ezme, humus, marine uskumru, sarımsaklı karides salatası, sebzeli baklava böreği, kızartılmış sepet peyniri, kalamar tava, horiatika salatası, piliç souvlaki, güveçte mantarlı levrek buğulama, kuzu souvlaki, stifado, arpacık soğanlı dana yahnisi, portakallı irmik helvası, mevsim meyveleri yer alıyor.

Ege Mutfağı’na ait farklı meze çeşitlerinin yanı sıra, keyifli ezgilerin en güzel sohbetlere eşlik ettiği MeyTürk, Pazar günleri hariç her akşam saat 19.00 – 23.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor.

MeyTürk’ün zengin menüsü, limitsiz yerli içki dahil kişi başı 180 TL, limitsiz meşrubat eşliğinde ise 150 TL’den sunuluyor.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR