Teatanyum çaydanlık ile buhar kontrol altında

Ürünlerinde sağlık, fonksiyonellik ve tasarımı ön planda tutan Emsan; yeni ürünü Teatanyum çaydanlık ile çok daha az zahmetle daha kısa sürede lezzetli çaylar demlemeyi sağlıyor. Emsan’ ın yeni Teatanyum çaydanlığı, otomatik kapağı ile buhar kesme özelliği sayesinde buhar tahliyesini ve damlamayı engelliyor.
Kategori: YAŞAM
Okuma: 1.724 kez
Yayın Tarihi: 17.04.2018 Salı 11:37:59
PAYLAŞ

1973 yılından beri faaliyette olan Emsan’ı annelerden sonra gençlerin de markası yapmak için marka stratejisi, konumlandırması ve hedeflerini yenileyen marka, mutfaklarda kullanışlı ve pratik çözümler üretmeye devam ediyor. Sevdiklerinizle beraber yudumlanacak olan çayı zahmetsiz ve en lezzetli haliyle sunmanız için tasarlanan Teatanyum çaydanlık; kullanım esnasında el ve yüze gelebilecek sıcak buharı önlerken sunum esnasındaki damlama problemini de ortadan kaldırıyor.

Teatanyum çaydanlığın yaylı buhar kapağı ile enerji sarfiyatını %90 azaltan Emsan; hem çayınızdaki suyun hem de demliğinizdeki çayın devamlı sıcak kalmasını sağlıyor. Sapları ısıyı daha az ileten ve ömür boyu garantili titanyumla kaplı olan Emsan Teatanyum çaydanlığın demlik ve çaydanlık emziklerinde bulunan süzgeçler sayesinde de ekstra bir süzgeç kullanmaya gerek kalmıyor.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR