İşte yeni tropikal ferahlık!

Gloria Jean’s Coffees yaz aylarını misafirlerinin içini ferahlatacak yeni bir lezzet ile karşılıyor. Türkçemizde “Çarkıfelek Meyvesi” olarak karşılık bulan Passion Fruit’in limonata ve nane ile buluşması bu yaz sıcak havalarda serinlemek isteyenlerin en lezzetli çözümü olacak.
Kategori: YAŞAM
Okuma: 1.778 kez
Yayın Tarihi: 13.04.2018 Cuma 13:53:31
PAYLAŞ

Dünyada 50 ülkede 1200’i aşkın şubesiyle ve Türkiye’de ise 23 ilde 65 şubesiyle kahve severlerin vazgeçilmez adresi olan Gloria Jean’s Coffees, yaz ayları için özel lezzetler sunuyor.

Taze çarkıfelek meyvesi püresi, limonata, nane ve buz ile hazırlanan içecek üzerine krema ve kivi granülü ile servis edilecek. Mayhoş tadı ile dikkat çeken çarkıfelek meyvesi(passion fruit), nane ve limonata ile birleşerek sıcak havalarda içinizi ferahlatmak için en leziz seçenek olacak.

Gloria Jean’s Coffees Türkiye, yaz aylarının boğucu havasından kaçıp serinlemek isteyenleri en yakın Gloria Jean’s Coffees mağazasına davet ediyor.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR