Engelliler için bir farkındalık da sen yarat!

“Türkiye’nin Lezzet Zinciri Bursa Kebap Evi” “Bir farkındalık da sen yarat” mottosuyla 7-14 Ocak tarihleri arasında Beyaz Baston Görme Engelliler haftasında engellilere verdiği önemi bir kez daha gösterdi.
Kategori: YAŞAM
Okuma: 1.742 kez
Yayın Tarihi: 12.01.2018 Cuma 10:08:41
PAYLAŞ

Bursa Kebap evi görme engelli 15 başarılı genç öğrenciyi Antalya Mall of şubesinde ağırlayarak, başarılarına destek oldu. Bursa Kebap evi engellere takılmadan yaşanabilecek, engelsiz bir hayat için farkındalık projelerinin arttırılmasına destek verdiğini belirtti. Bursa Kebap evi, ilerleyen dönemde de engellerin ortadan kalkması için farkındalık projelerinin destekçisi olacağının altını çizdi.

Türkiye genelinde 35 ilde toplam 81 şubesi ile bir başarı hikayesi yaratan marka hizmet kalitesi, operasyon ağının kusursuz işlemesi ile başarılarına ödüllerle devam ediyor. Müşteri memnuniyeti ve 2017 yılında aldığı “Geleneksel lezzet ödülü” ile hedefe doğru giden yolda ne kadar doğru bir iş yaptığının kanıtı olarak gösteriliyor.

Biri Almanya’da olmak üzere 35 ilde 81 restoranıyla hizmet veriyor. Bursa Kebap Evi 2018 yılının ilk çeyreğinde yurt içinde; Kartalİst Marina AVM, Balıkesir 10 Burda AVM, Ankara Atlantis AVM, Kırklareli 39 Burda AVM, Adıyaman Park AVM’de şubelerini açacak. Yurt dışında ise Fransa Metz’de, Almanya Duisburg’de, Birleşik Arap Emirlikleri’nde ise Dubai’de şube açarak gerçek İskender lezzetini dünyaya tanıtmaya devam edecek.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR