En taze haliyle tüketiciye ulaşıyor

Paketli kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, lezzet, kalite ve tazelik konusundaki hassasiyetiyle sektöre yön veriyor.
Kategori: YAŞAM
Okuma: 1.728 kez
Yayın Tarihi: 13.03.2018 Salı 14:57:25
PAYLAŞ

Tadım, tüketici odaklı ve yenilikçi vizyonuyla hammadde alımında ve üretiminde kaliteden ödün vermiyor. Gıda kalitesini temel alarak en kaliteli ürünü, taze haliyle raflarda tüketicisiyle buluşturan Tadım, ürünleri gıda güvenliğine uygun olarak hijyenik bir ortamda üretiyor ve el değmeden paketliyor. Gıda ürünlerini taze olarak tüketmenin önemini bilen ve tüketicisine en taze ürünleri sunmayı ilke edinen Tadım, ürünlerinin son kullanma tarihini, sektörün genelinin aksine, maksimum 6 ayla sınırlandırıyor. Ürünlerin raflardaki tazeliğini ise aktif saha ekibi ve bayi kontrolleriyle takip ediyor.

Herkese sağlıklı atıştırmalık

Tadım, sunduğu ürünlerle sağlıklı beslenme konusunda tüm yaş gruplarına önemli bir alternatif de oluşturuyor. Günlük hayatın koşturması içerisinde beslenmesine dikkat etmek isteyen yetişkinlere Çiğ Kuruyemiş ve Kuru Meyve ürünleriyle farklı lezzetler sunarken; çocuklara okulda tek seferde tüketebilecekleri 30 gramlık paketlerle sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmayı hedefliyor.

Türkiye’nin süper markası Tadım

Bir diğer dikkat çeken konu ise Tadım Kuruyemiş Bar’ın “Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü” (ITQI) tarafından da tescillenen, “Üstün Lezzet Ödülü”nü alması oldu. Tadım ürünlerinin tazelik ve kalitesi, 2017 yılında, Superbrands Türkiye’de dördüncü kez yer almasıyla da tescillendi.

Tazelik vaadinden en ufak bir taviz vermemek için, yeni üretim ve dağıtım birimlerini bünyesine katan Tadım, ürün kalitesini koruyarak, oluşturduğu standartları daha ileriye taşımayı hedefliyor.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR