En lezzetli dondurmanın sırrı çözüldü!

Kahve Dünyası, lezzetli içecekleri, gerçek çikolataları, tatlı ve tuzlu atıştırmalıklarıyla olduğu kadar dondurmasıyla da iddialı…
Kategori: YAŞAM
Okuma: 1.581 kez
Yayın Tarihi: 12.07.2018 Perşembe 14:03:40
PAYLAŞ

Keçi sütü, tam yağlı Jersey inek sütü ve doğal salepten üretilen Kahve Dünyası’nın birbirinden lezzetli dondurmalarında Tahiti’nin vanilya çubuğu, yüzde 100 gerçek çikolata, Gaziantep’in en kaliteli Barak fıstığı ve taptaze meyveleri kullanılıyor.

Kahve Dünyası, 12 farklı çeşidi bulunan dondurmalarıyla dondurma sevenleri gerçek lezzetle tanıştırıyor. Lezzetinin sırrı doğal ve taze içeriklerde saklı olan Kahve Dünyası dondurmaları, endüstriyel üretimden uzak, tamamen ev yapımı tarzında hazırlanıyor.Kahve Dünyası dondurmaları üretilirken besin değeri yüksek keçi sütü, tam yağlı Jersey inek sütü ve doğal salebin yanı sıra gerçek vanilya çubuğu, yüzde 100 gerçek çikolata, Gaziantep’in en kaliteli Barak fıstığı ve taptaze meyveleri kullanılıyor.Kahve Dünyası dondurmalarında hiçbir katkı maddesi, aroma, tatlandırıcı ve renklendirici içermiyor.

İsteyene kahveli isteyene meyveli

Kahve Dünyası misafirlerine bitter çikolatalı, sütlü çikolatalı, fıstıklı, bal badem karamelli, kaymaklı, damla sakızlı, vanilyalı, kahveli, limonlu, çilekli ve vişneli dondurmanın yanı sıra günlük olarak mağazalarda üretilen yoğurtlu dondurmayı da sunuyor. Light yoğurt ve light sütten üretilen, düşük oranda şeker ve yağ içeren yoğurtlu dondurmanın 100 gramında sadece 140 kcal enerji bulunuyor. Yoğurtlu dondurma, hem sade hem de taze meyve dilimleri ve frambuaz sosuyla da servis edilebiliyor.

Dondurma keyfi evde de sürsün diye…

Kahve Dünyası’nın lezzetli dondurmalarını evde de tüketmek isteyenler için kiloluk olarak da satışa sunuyor. Kahve Dünyası’na özel ısı korumalı dondurma kutusunda dondurmalar lezzetleri birbirine karıştırmadan 1,5 saate kadar erimeden dayanabiliyor.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR