Bu çayın özünde DOĞA var...

Uluslararası İstanbul Çay Festivali, 5- 6 Mayıs tarihlerinde Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde çay severlerle buluşuyor. Geçen yıl ilki düzenlenen ve yaklaşık 10 bin kişinin katılımı ile gerçekleşenUluslararası Çay Festivali’ne Doğadan hem sponsor olarak hem de eğlenceli ve bilgilendirici etkinlikleri ile desteklemişti. Bu yıl da festivalin ana sponsorluğuna devam eden Doğadan, festival ziyaretçilerine farklı deneyimler yaşatmaya hazırlanıyor.
Kategori: YAŞAM
Okuma: 1.657 kez
Yayın Tarihi: 13.04.2018 Cuma 13:39:34
PAYLAŞ

Çaya dair renkli bir deneyim

Çay kültürü üzerine eşsiz bir deneyim sunacak olan 2. Uluslararası İstanbul Çay Festivali, siyah çaylardan meyve ve bitki çaylarına kadar birçok çeşit ile çay tiryakilerine kapılarını açacak. Katılımcılar festival alanında dünya çay trendleri hakkında bilgi edinme şansı yakalarken uzmanlardan doğru çay demleme tekniklerini ve çayadair tüyoları öğrenebilecek. Çayın doğallığından, renklerinden ve sıcaklığından yola çıkılan festival bu yıl Hıdırellez konsepti ile birleştirilerek daha renkli bir konsepte hazırlandı.

Sağlıklı bir yaşam için doğanın sonsuz iyiliğini ve zenginliğini tüketicisi ile buluşturan Doğadan sponsorluğunda gerçekleştirilecek festival; etkinlik, dans gösterileri, yarışmalar, workshoplar ve konserler ile Hıdırellez konseptinde renkli bir deneyim yaşatacak. Cumartesi ve Pazar sabah 10.00 – 18.00 saatlerinde ziyaret edilebilecek festivalin biletleri ise www.biletix.com’dan temin edilebiliyor.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR