Yılın Yöneticisi Altın Ödülü

Stevie Ödülleri "Yılın Yöneticisi Altın Ödülü", yiyecek & içecek kategorisinde Natura Gıda & Golf Dondurma CEO’su Ergün Akkaya’ya verildi.
Kategori: HABERLER
Okuma: 8.032 kez
Yayın Tarihi: 01.11.2018 Perşembe 15:38:09
PAYLAŞ

Bu yıl on dördüncüsü düzenlenen ve dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendiren Stevie Uluslararası İş Ödülleri 2017’nin (The Stevie Awards 2017) sahipleri belli oldu. 

Barselona’da yapılan ödül töreniyle açıklanan “The Stevie Awards 2017”, yiyecek & içecek kategorisinde, Yılın Yöneticisi “Altın” ödülünün sahibi, Natura Gıda & Golf Dondurma CEO’su Ergün Akkaya oldu.

Ergün Akkaya’nın Natura Gıda & Golf Dondurma’nın 2015 ortasında başlayan değişim sürecinde uyguladığı strateji odaklı yönetim kültürü, kısa süre içinde yüksek performanslı organizasyon ve buna yön veren bilgi sistemlerinin inşası üzerine kurduğu performans değerlendirme sistemi ve desteklediği lider gelişim programı ödülü getiren kilit noktalardan oldu. 

Ayrıca bu süreçte Golf Dondurma, işçi sağlığına ve güvenliğine verdiği önemin göstergesi olarak Sosyal Uygunluk Denetimi ile GC Sedex belgesi almaya hak kazandı. Bunlarla birlikte, İngiliz BRC ve Alman IFS denetimleri ile kalite, hijyen, sanitasyon ve ürün güvenliği konularındaki uygulamalarının uluslararası sertifikasyonlarını tamamladı. 

Jüri tarafından yapılan değerlendirmede, lansmanı yapılan inovatif ürünlerde, marka bilinirliği ve algısında, operasyonel ve organizasyonel verimlilikte artış kaydedilmesine karşılık üretim maliyetlerinde ise tasarruf gözlendiğine dikkat çekildi.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR