Yılın Fark Yaratan İş Ortağı Ödülü

Guestinhouse Hotel Supply International, EquipHotel Paris fuarında “Fark Yaratan İş Ortağı” ödülünü Bentley Europe’dan aldı.
Kategori: HABERLER
Okuma: 5.332 kez
Yayın Tarihi: 12.12.2018 Çarşamba 15:13:19
PAYLAŞ

Ödül, Bentley Avrupa Satış Direktörü Christopher Eymer tarafından Guestinhouse’un yönetici ortakları Burcu Erdoğan Ergül ve Güray Ergül’e 12 Kasım akşamı gerçekleşen distribütör yemeğinde takdim edildi. 

“Yılın Fark Yaratan İş Ortağı” ödülünün kendileri için çok anlamlı olduğunu ifade eden Burcu Erdoğan Ergül, “Bentley Europe ile uzun yıllardır devam eden ve oldukça sağlam temellere oturan güçlü bir iş birliğimiz var. Otelcilik sektöründe fark yaratmak adına iş ortaklarımız ile birlikte sürekli çalışıyor, müşterilerimizin koşullarına uygun olan en iyi proje çözümlerini sunmayı ve müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi hedefliyoruz. İş ortağımız Bentley’nin çabamızı ve çalışmalarımızı takdir etmesi bizi çok mutlu etti.” dedi.

Bentley Europe da dahil dünyanın önde gelen markalarını seçkin otel müşterileriyle buluşturan Guestinhouse’un bütün ürünleri firmanın Kadıköy showroomunda sergileniyor. 

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR