WorldFood fuarında mutlaka ziyaret edin

Yayla Bakliyat 4-7 Eylül tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen WorldFood Fuarı’na katılıyor. Gıda dünyasının en prestijli fuarları arasında yer alan WorldFood Fuarı’nda yeni Hazır Yemek ve Haşlanmış ürünlerinin yanında mevcut ürün gamını da tanıtacak.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.941 kez
Yayın Tarihi: 03.09.2019 Salı 16:16:34
PAYLAŞ

Yayla Bakliyat lezzetli, pratik ve sağlıklı ürün gamına 2 dakika ısıtılıp yenebilen 27 adet  Yayla Yemek Hazır serisini eklediği ürünler hiçbir koruyucu, renklendirici, trans yağ, MSG gibi  katkı maddesi içermeyen ürünler evde yapılan ürünlerle aynı kalite ve lezzette müşterilerin beğenisine sunuldu. 

Çalışanlar, öğrenciler, dışarıda yemek yiyenler, bekarlar, sağlıklı ve pratik yemek arayanlar, internetten yemek siparişi verenler, vakit sıkıntısı ile yemek yapamayanlar, kampçılar, yurtdışında yemek bulmakta sıkıntı yaşanlar gibi  çok geniş bir kitleye hitap eden ürünler pratik, lezzetli ve sağlıklı oluşu ile öne çıkmaktadır. 

BPA’sız yüksek teknolojili ambalajı ile sayesinde soğuk zincere gerek duymadan oda sıcaklığında muhafaza edilebilen ürünler ilk günkü gibi taze, lezzetli ve sağlıklıdır. 

Yüksek lifli, diyete uygun, besleyici ve doyurucu içeriğiyle; ofiste, iş yerinde, okulda, evde, kampta, yolculukta, yurt dışı seyahetlerde sağlıklı gıda tüketmek istediğiniz her yerde tüketebilirsiniz.

Ürün gamında yer alan ürünler aşağıdaki gibidir:

Çorba Ürünleri:

1    Kremalı mantar çorbası
2    Ezogelin Çorba
3    Kinoalı mercimek çorbası
4    Domates çorbası
5    Yayla çorbası

Bulgur Pilavı Ürünleri:

1    Chialı Bulgur pilavı
2    Kinoalı bulgur pilavı
3    Greçkalı bulgur pilavı
4    Nohutlu bulgur pilavı
5    Firikli bulgur pilavı
6    Mantarlı bulgur pilavı
7    Siyez bulgur pilavı

Makarna Ürünleri:

1    Kremalı Mantarlı Makarna
2    Sade Makarna
3    Arabiata soslu makarna
4    Peynirli Makarna
5    Napolitan soslu makarna

Pilaki Ürünleri:

1    Fasulye pilaki
2    Barbunya pilaki
3    Meksika soslu Pilaki

Haşlanmış Ürünleri:

1    Nohut haşlama
2    Fasulye haşlama
3    Kırmızı fasulye haşlama
4    Bezelye
5    Mısır
6    Garnitür 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR