Uludağ Premium zirvede

Bu yıl sekizinci kez düzenlenen ve önemli fikir liderleri ve iş dünyasından öncü isimlerin ağırlanacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin içecek sponsoru yine Uludağ Premium oldu.
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.053 kez
Yayın Tarihi: 12.03.2019 Salı 19:21:14
PAYLAŞ

Her yıl dünyadan ve Türkiye’den önemli fikir liderlerini ve iş insanlarını buluşturan yılın en önemli iş ve ekonomi buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi 22-23 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştiriliyor. Hem küresel hem de yerel konuların ele alınacağı Zirve’nin içecek sponsorluğunu her yıl olduğu gibi bu yıl da Uludağ Premium üstleniyor. 

Türkiye içecek sektörünün ilk kobalt mavi şişede üretilmiş hafif içimli maden suyu olma özelliği taşıyan Uludağ Premium Doğal Maden Suyu ve yumuşak içiminin yanı sıra Uludağ’ın kalbinden getirdiği ferahlıkla damağa, özel tasarım cam şişesiyle de göze hitap eden Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, bu yıl da katılımcıların tercihi olmaya devam edecek. 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR