Türkiye Genel Müdürlüğü’ne Hasan Ekmen getirildi

Dünyanın ve İspanya’nın önde gelen turizm gruplarından biri olan ve 22 ülkede yer alan 240’ı aşkın oteliyle hizmet veren Barceló Hotel Group’un Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Hasan Ekmen getirildi.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.565 kez
Yayın Tarihi: 20.03.2019 Çarşamba 17:32:51
PAYLAŞ

Turizm sektöründe 33 yıllık deneyime sahip Hasan Ekmen, sektörde farklı şirketlerde önemli görevler üstlendikten sonra 2006 -2018 yılları arasında Barceló Hotel Group bünyesinde İstanbul, Ankara, Budapeşte ve Dubai’deki otellerde Genel Müdürlük görevini yürüttü. 

Yurtdışında üstlendiği sorumlulukların ardından İstanbul’a gelen Ekmen, Barceló Hotel Group Türkiye Genel Müdürü pozisyonuna atandı. 

Aralık 2018’de açılışı yapılan Barceló İstanbul Otel’inin yanı sıra Occidental The Public ve Occidental Pera İstanbul Otelleri’nin de Genel Müdürlüğünü yürüten Ekmen, görevi kapsamında grubun Türkiye’deki yeni yatırımlarının planlanmasından da sorumlu olacak.

1965 doğumlu olan Ekmen, çok iyi derecede İngilizce ve İspanyolca biliyor. 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR