Seçkin firmalar buluştu

Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı Exponatura 2019, 17.820 ziyaretçiyi 10-13 Ocak 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 11. Hall de sağlıklı beslenme ve doğal bakım ürünleriyle buluşturdu.
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.011 kez
Yayın Tarihi: 23.01.2019 Çarşamba 13:59:56
PAYLAŞ

Tüketici bilincinin artması ve sağlıklı-doğal beslenmeye olan ilginin yükselmesi ile doğal, organik ve sağlıklı ürünler sektörü, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de yükselen pazarlar arasında yer alıyor.

Sektör büyürken ülkemizde sektörün uluslararası planlanan tek sektörel uzmanlık fuarı olma özelliğini taşıyan Exponatura, gıdadan kozmetiğe, temizlik ürünlerinden gıda takviyelerine kadar birçok farklı alandaki üretici firmayı sektör profesyonelleri ile bir araya getirdi.

Fuar, 4 gün boyunca hem profesyonel alıcıların yeni iş bağlantıları kurmasına hem de halkın yoğun ilgisine sahne oldu.

Her yıl olduğu gibi Exponatura Fuarı kapsamında organize edilen konferans programı ile bilimsel bir platform oluşturulurken güncel bilgiler tüm katılımcı ve ziyaretçiler ile paylaşıldı.

Tüm bu çalışmalarla bu yıl oldukça kapsamlı bir organizasyonla sizlerle buluşan Exponatura, 2019 yılında da güçlü ve verimli bir organizasyonla tekrar sizlerle birlikte olacak.


 

Etiketler exponatura, fuar,
food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR