Ramazan ruhunu yaşamak isteyenlere eşsiz bir ortam

Divan İstanbul, Divan İstanbul Asia, Divan İstanbul City ve Divan Suites İstanbul G-Plus otelleri Ramazan’ın bereketli sofralarını sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için lezzet dolu menüler hazırladı. Her damak tadına uygun set menülerin yanı sıra açık büfe seçenekleri de sunan Divan Otelleri, Ramazan ruhunu yaşamak isteyenlere eşsiz bir ortam vadediyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.182 kez
Yayın Tarihi: 13.04.2019 Cumartesi 20:05:46
PAYLAŞ

Divan İstanbul’dan Ramazan’a Özel Fasıl 
Divan Grubu’nun amiral gemisi Divan İstanbul’un içinde yer alan Divan Pub’da iftar sofraları fasıl ile neşeleniyor. Açık büfe olarak servis edilen iftar menüsü kişi başı 189 TL’ye sunuluyor. Ayrıca, 6 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında minimum 3 gecelik suite oda konaklamalarında, havalimanına gidiş-dönüş transfer hizmeti ücretsiz olarak sunuluyor.

Divan İstanbul City’de 4 Farklı İftar Menüsü Misafirlerle Buluşuyor
İstanbul’un en merkezi ve en modern bölgesinde yer alan Divan İstanbul City’de her damak tadına uygun iftar menüleri Divan şefleri tarafından özenle hazırlandı. İftar tabağının yanı sıra çorba, ara sıcak, zeytinyağlı, ana yemek ve tatlıdan oluşan dört farklı menü hazırlayan Divan İstanbul City’de set menüler, 99 TL’den başlıyor. 

Divan Suites İstanbul G-Plus ve Divan İstanbul Asia’da Açık Büfe İftar
Divan Suites İstanbul G-Plus, Ramazan ayı boyunca açık büfe lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor. Kişi başı 99 TL’ye sunulan menüde Divan şefleri tarafından hazırlanan enfes tatlar servis ediliyor.Ramazan ayı boyunca Divan Suites İstanbul G-Plus’ta yapılacak 3 gece konaklamalarda 3 kal 2 öde kampanyası uygulanıyor. 

Anadolu yakasının gözde oteli Divan İstanbul Asia'da iftar menüleri açık büfe olarak servis ediliyor. Ramazan akşamlarında keyifli sofralar kuran Divan İstanbul Asia’da kişi başı iftar menüsü 119 TL’den sunuluyor. 
 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR