Perakende Günleri 2019’un Ana Sponsoru belli oldu

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen perakende markalarının, omni-channel operasyonlarını yapmalarını sağlayarak dijital dönüşümünü gerçekleştiren ticaret platformu Akinon, 4-5 Aralık’ta gerçekleşecek Perakende Günleri 2019’un ana sponsorlarından biri oldu.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.647 kez
Yayın Tarihi: 08.06.2019 Cumartesi 14:45:51
PAYLAŞ

Yenilikçi e-ticaret platformu, mobil ve mağaza içi tablet uygulamaları, e-ihracat çözümleri, pazaryeri entegrasyonları, sipariş yönetim sistemleri ve daha birçok kurumsal fonksiyonu ile şirketlerin hem yurt içi hem yurt dışı satışlarını tek bir operasyon merkezi üzerinden yönetmeyi sağlayan Akinon, Perakende Günleri 2019’un ana sponsoru oldu.

Sponsorluk kapsamında Akinon, Perakende Günleri boyunca e-ticaret sahnesi adıyla panel dizilerine ev sahipliği yapacak. Bu panellerde sektörün önde gelenleriyle e-ticaretin geleceği ve yeni teknolojiler üzerine konuşulacak.

Akinon, kurulduğu günden bu yana çağın ilerisinde olmayı ve geleceğin teknolojilerini kullanmayı vizyonu olarak belirleyen markaların çözüm ortağı olarak, Türkiye ve dünyanın önde gelen ülkelerinde fark yaratıyor. Bulut teknolojileri üzerinde çalışan ürünler sayesinde, iş birliği yaptığı markaların müşterilerine hızlı ve benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmaları için gerekli bütün altyapıyı sağlayan Akinon perakende şirketlerinin dijital dönüşümünü gerçekleştiriyor.


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR