Pakmaya'dan dünyada ilk ve tek

Mayalı harçlar serisini yeni kek harçlarıyla zenginleştiren Pakmaya, yine büyük bir yeniliğe imza atıyor. Dünya’da ilk ve tek mayalı kek harçlarıyla ‘Şimdi mayalı kekler zamanı’ diyor: Sade ve kakaolu çeşitleriyle el emeği keklerin lezzetini katlıyor. Pakmaya Mayalı Kek Harçlarıyla kabarmayan kek kalmıyor!
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.009 kez
Yayın Tarihi: 15.11.2018 Perşembe 12:36:55
PAYLAŞ

Yenilikçi, kaliteli ürünleriyle hayata kolaylık ve tat katan Pakmaya, mayası içinde ekmek, çörek ve poğaça harçlarından sonra şimdi de yeni Pakmaya Mayalı Kek Harçlarını sunuyor. Artık kek yapmak için hamur kabartma tozu ve şekerli vanilin gerekmiyor. Pakmaya Mayalı Kek Harçları doğrudan una ekleniyor, 10 dakikada mayalanıyor.

Pakmaya’nın sofralara yeni lezzetler, hanımlara yeni kolaylıklar sunmak için sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmalarının yeni ürünü Pakmaya Mayalı Kek Harçları ile 
her defasında kabarması ve lezzeti garanti, içi nemli ve yumuşak kekler yapmak artık 
çok kolay. 

Akşamüstü çayları... Okuldan dönen çocukların ikindi kahvaltıları... Misafir günleri... Pakmaya Mayalı Kek Harçları ile kabarma ve lezzet garantili kekler zamanı başlıyor. 
Kabarmayan kek kalmasın!


 

Etiketler pakmaya, kek, kek harcı,
food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR