Monochrome Lezzetleri Oktoberfest İstanbul'da

Brasserie anlayışını kendine has bir yaklaşımla hayata geçiren Monochrome, keyifli sunumlarını 4 - 7 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek Oktoberfest İstanbul kapsamında bomontiada avlusuna taşıyacak.
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.049 kez
Yayın Tarihi: 29.09.2018 Cumartesi 14:32:46
PAYLAŞ

Brasserie anlayışını kendine has bir yaklaşımla hayata geçiren Monochrome, keyifli sunumlarını 4 - 7 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek Oktoberfest İstanbul kapsamında bomontiada avlusuna taşıyacak. Monochrome, birbirinden eğlenceli konserler ve renkli atölyelerle zenginleşecek festivalde etkinliğe özel lezzetleri ile yer alacak.

Monochrome, Oktoberfest İstanbul boyunca bomontiada avlusunda yer alacak standında, misafirlere ıslak hamburger, nachos ve dondurma gibi birbirinden lezzetli alternatifler sunacak. 

4 - 7 Ekim tarihleri arasında bomontiada'da festival keyfi yaşatacak Oktoberfest İstanbul'a katılan misafirler, eğlenceli etkinliklerin yanı sıra Monochrome lezzetlerini de deneyimleme imkânı bulacak.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR