Metro Türkiye Operasyon Direktörlüğü’ne Yeni Atama

Metro Türkiye’de 20 yıla yakın süredir önemli görevler üstlenen ve son olarak Türkiye Finans & FSD Direktörlüğü görevini yürüten Sinem Türüng, Metro Türkiye Operasyon Direktörü görevine atandı. 1 Ekim tarihi itibarıyla yeni pozisyonunda başlayacak olan Türüng görevi, uzun yıllar Metro’ya hizmet vermiş ve bundan sonra Classic Fine Foods (CFF)’de Genel Müdür olarak çalışacak Christophe Barret’den devraldı.
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.667 kez
Yayın Tarihi: 02.10.2018 Salı 17:17:31
PAYLAŞ

Çalışanlarının gelişimine büyük önem veren Metro, organizasyonun içinden yeni kariyer fırsatları yaratmaya yönelik insan kaynakları yaklaşımıyla sektördeki lider konumunu ve başarısını sürdürülebilir kılıyor. Bu anlayışın son örneği olarak, Metro Türkiye Operasyon Direktörü görevine, şirkette 20 yıla yakın süredir önemli görevler üstlenen Sinem Türüng atandı. Son olarak Finans & FSD (Food Service Delivery) Direktörü olarak görev yapan Sinem Türüng, 1 Ekim tarihi itibarıyla Christophe Barret’den devralacağı yeni görevine başlayacak. Görevi devreden ve 2005 yılından beri Metro bünyesinde farklı ülkelere farklı pozisyonlarda görev yapan Barret ise, 1 Ekim’de yine Metro’nun iştiraklerinden Classic Fine Foods (CFF)’da Genel Müdür olarak görev alacak. 

Metro Türkiye ailesine Ekim 1999’da Türkiye’de Bütçe Planlama ve Raporlama Departmanı’nda katılan Türüng, geçtiğimiz yıllarda hem yurtiçi hem de yurtdışı görevlerde yer aldı. Metro Global’de Asya, Rusya ve Ukrayna Bölgesi Bütçe Planlama ve Raporlama Grup Müdürlüğü yapan Türüng, Mayıs 2006 tarihinde, Metro Hırvatistan’a İdari İşler Grup Müdürü olarak atanmasının ardından Nisan 2008 tarihinde, Metro Hırvatistan’da Finans Direktörlüğü’ne terfi etti. Sinem Türüng en son Türkiye Finans ve FSD Direktörlüğü görevini yürütüyordu.  
 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR