Messi ve Nusret bir araya gelirse

Ünlü et kralı Nusret, Dubai'deki restoranında yıldız oyuncu Lionel Messi ve Paul Pogba'yı ağırladı. Her zamanki gibi show yapan et kralı, Messi'ye önce tuz attırdı sonra elindeki bıçakla yemek yedirdi.
Kategori: HABERLER
Okuma: 7.719 kez
Yayın Tarihi: 17.11.2018 Cumartesi 16:25:01
PAYLAŞ

Nusret, Lionel Messi ve Paul Pogba'nın yemek serüveni sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Messi'ye önce ünlü tuzlama hareketini yaptıran Nusret daha sonra kendi elindeki bıçakla yıldız futbolcuya yemek yedirdi.

Barcelona’nın dünyaca ünlü 31 yaşındaki yıldızı Messi eşi ve kız arkadaşlarıyla restorana giderken, Nusret’in meşhur saltbae (Tuzlama) hareketini de yaptı. Futbol kariyerine İngiltere’nin Manchester United takımında devam eden Fransız yıldız Paul Pogba ise arkadaş grubuyla başka bir masada oturdu. Nusret, 25 yaşındaki Fransız yıldız ile Messi’yi elleriyle beslediği anları sosyal medyadan da yayınladı. Messi ve Pogba ayrı ayrı masalarda et ziyafeti yapsa da yemeğin ardından sohbet etti.

 

Etiketler nusret, messi, barcelona,
food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR