Merhaba demenin en iyi yolu

İnsanlara “merhaba demenin en iyi yolu”nu sunan Mentos, sıradışı yeni ürünü ‘Mentos Say Hello’nun reklam kampanyasına Temmuz’un ikinci haftası itibariyle başlıyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.868 kez
Yayın Tarihi: 06.07.2018 Cuma 16:44:25
PAYLAŞ

Perfetti Van Melle Türkiye, Şeker Kategorisi Grup Ürün Müdürü Melike Yıldırım; ‘Mentos Say Hello, Mentos’un “İnsanların birbiriyle iletişime geçmesi için ufak bi’ yardımcı” konumlandırmasını ürüne taşıdığımız sıradışı bir şeker. Drajelerin üzerindeki baskılarda ‘Merhaba’ demenin birbirinden eğlenceli yollarını sunan yılın ürünü ‘Mentos Say Hello’, Nisan ayında raflarda yerini aldığından bu yana tüketicilerimizin büyük beğenisini kazandı.

Gün içinde “merhaba” dediğimiz insanlarla nasıl daha iyi iletişim kurulabileğinin eğlenceli bir dille anlatıldığı yeni kampanyamızın da tüketicilerimizin ilgisini çekeceğine inancımız tam’ dedi.

‘Mentos Say Hello: Merhaba Demenin En İyi Yolu’ kampanyası TV, Dijital ve Açıkhava mecralarında, farklı versiyonlarıyla üç ay boyunca yayında olacak.

Ayrıca, ‘Mentos Say Hello’, çeşitli festival ve etkinlik sponsorlukları ile yaz boyunca tüketicilerle buluşmaya devam edecek.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR