Lezzetlere kesintisiz erişim devam ediyor

Türkiye'nin lider hızlı restoran zinciri TAB Gıda, Burger King®’, Popeyes®, Arby's® ve Usta Dönerci® lezzetlerini paket servisle misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 897 kez
Yayın Tarihi: 24.03.2020 Salı 19:38:20
PAYLAŞ

Koronavirüs (COVID-19) önlemleri kapsamında, TAB Gıda markalarını kapsayan hızlı servis platformu Tıkla Gelsin® ile Yemek Sepeti'nin online ve mobil kanallarının yanında Ara Gelsin sipariş hattı üzerinden güvenli bir şekilde sipariş verilebilecek.

Türkiye genelindeki 1.200'den fazla restoranında, misafirlerinin ve çalışanlarının sağlığını önceliklendiren hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, Çin operasyonlarından edindiği tecrübeyle koronavirüse (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. İçişleri Bakanlığı tarafından koronavirüsle mücadele amacıyla yayınlanan restoranlardaki oturma alanlarının kaldırılmasına ilişkin ek genelge kapsamında, paket servis üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. Paket servis için Tıkla Gelsin® ve Yemek Sepeti'nin online ile mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı kesintisiz olarak en güvenli şekilde kullanılabiliyor.

Güvenli Paketler ile Güvenli Gıdaya Erişim Mümkün

Sipariş uygulamaları üzerinden 'Siparişimi Kapıya As' ve 'Temassız Teslimat' seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılacak ’Güvenli Paket' uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleşiyor. Ayrıca hem çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek, bilgi kartları aracılığıyla kullanıcılarla paylaşılıyor.

Öncelikli sorumluluğu misafirlerin ve çalışanların sağlığı olan TAB Gıda paket servis üzerinden kaliteli, lezzetli, güvenli hizmeti misafirlerine sunmaya devam edecek. 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR