Lezzet sırrını Vedat Milor açıklıyor

Vedat Milor Golf Maraşım’ın lezzet sırrını açıklıyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.390 kez
Yayın Tarihi: 10.06.2019 Pazartesi 08:29:29
PAYLAŞ

Türkiye’nin “üstün lezzet ödüllü” dondurması Golf Maraşım’ın yeni reklam filminde bu yıl gurme Vedat Milor rol aldı. Sıcaktan bunalan Vedat Milor ve imdadına yetişen itfaiyeci keçilerin bulunduğu yeni reklam filminde, Golf Maraşım’da işin özünün bol keçi sütü olduğu mesajı Vedat Milor’un ağzından esprili bir dille anlatılıyor.

Golf Dondurma’nın en sevilen markalarından Golf Maraşım’ın, Happy People Project tarafından hazırlanan ve gurme Vedat Milor’un rol aldığı yeni reklamının çekimleri İstanbul’da gerçekleştirildi.

Reklam filminde; markette Golf Maraşım almakta olan Vedat Milor’u gören bir çiftin, onun yanına giderek “Neden Golf Maraşım?” sorusu ve hemen ardından Vedat Milor’un bu soruya yanıtıyla başlayan komedisi bol olaylar zincirinde, yöresel dondurmanın lezzetinin bol keçi sütünden geldiği vurgulanıyor. 

“Bildiklerinizden 10 kat keçi sütlü, üstün lezzet ödüllü Golf Maraşım” sloganıyla hazırlanan reklam kampanyasında, tüketicilere de bilinçlendirici bir yönlendirme sağlanarak, Maraş ürününü alırken “Sadece markasında değil, arkasına da bakın” çağrısı yapılıyor. 


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR