Küresel İnovasyon Ödülü’nü kazandı

Türkiye’de porselen sektörünün önde gelen firmalarından Porland, Amerika’da IHA Fuarı’nın düzenlediği GIA (Global Innovation Awards) yani Küresel İnovasyon Ödülü’nü kazandı.
Kategori: HABERLER
Okuma: 3.750 kez
Yayın Tarihi: 29.01.2019 Salı 17:22:19
PAYLAŞ

1976 yılından bugüne sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da önde gelen porselen üreticilerinden biri olan Porland, Şikago’da IHA’nın (International Housewares Association) düzenlediği fuarda, Türkiye’yi temsilen önemli bir ödüle hak kazandı. Dünyanın önde gelen ödüllerinden biri olan ve ev ürünleri perakende sektöründeki genel mükemmellik, inovasyon ve yaratıcı görsel düzenleme konularını onurlandıran, GIA (Global Innovation Awards) yani Küresel İnovasyon Ödülü, Mart 2019 tarihinde düzenlenecek olan Şikago fuarında Porland’a takdim edilecek. GIA ödüllerinin başlangıcı olan 2000 yılından bu yana, 47 ülkeden; 430 markanın, perakende mağazacılık alanında aldığı bu ödül; ürünlerin tasarımından üretimine, mağaza konseptinden ürünlere, inovatif süreçlerden görsel çalışmalara kadar olan tüm süreçleri kapsayan, oldukça kapsamlı bir ödül.

Bilecik’te kendi tesislerinde, porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen ‘Masaüstü, Mutfak, Ev-dekor, Tekstil ve Banyo’ kategorilerindeki ürünleriyle de müşterilerin her türlü alışveriş gereksinimine cevap veren; bakış açısında sanatın ve yeniliğin önemli bir yere sahip olduğu Porland, tasarıma ve tasarımcıya verdiği değerle de her sezon özellikle masaüstü trendlere ve gastronomiye yön veren önemli çalışmalar yapıyor. Bu çalışmaların meyvesini, kazandığı bu ödülle toplayan Porland; 1.600’ü aşkın çalışanı, 40bin metrekare konsept mağazaları, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretimi, 370 bin metrekare üretim tesisleriyle gerek yurtiçinde gerek yurtdışında tanınan, takip edilen, inovatif yaklaşımları ve vizyonuyla çığır açan bir dünya markası.


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR