Friends&Family konsepti

Şehrin en iddialı Uzak Doğu mutfağına sahip adreslerinden Mitte, her Perşembe “Friends&Family” geceleri düzenliyor. Sevdikleriyle lezzetli bir sofrada buluşmak ardından kaliteli servis anlayışıyla eğlenmek isteyenlere özel düzenlenen “Friends&Family” özel set menüsü ve underground müzikleriyle hem lezzeti hem eğlenceyi garantiliyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.720 kez
Yayın Tarihi: 12.03.2019 Salı 19:13:39
PAYLAŞ

Çin’den Hindistan’a uzanan zengin menüsüyle Karaköy’ün yoğun ilgi gören adresi Mitte, Uzak Doğu mutfağını hiç denemeyenler, merak edenler ve sevdikleriyle hem lezzetli bir akşam yemeği yemek, hem de mekan değiştirme zahmetine girmeden eğlenmek isteyenler için her Perşembe “Friends&Family” geceleri düzenliyor.

“Friends&Family”’ye özel misafirlerini 17:00 – 23:00 saatleri arasında Uzak Doğu’nun lezzet yolculuğuna çıkaracak olan Mitte’nin alacarte standartındaki set menüsünde; Şef İrem Esen’in dillere pelesenk olan Köz Patlıcanlı Çorba’sı, Deniz Tuzlu Edamame, Liçi Meyveli Karides, sushi severlerin gözdesi Tornado Roll, California Roll, Hint mutfağının incisi Hint Pilavlı Kuzu, Izgara Somon, Hoisin Tavuk gibi iştah açıcı seçenekler yer alıyor.
Enfes lezzetlerin sunulduğu akşam yemeğinin ardından Mitte, Avangart Tabldot & Doctor K önderliğinde misafirlerini şehirde özlenilen kalitedeki house ve underground müzikle buluşturuyor. Geceye özel kokteyllerin sunulduğu, yerli ve yabancı DJ’lerin özel performanslarına da ev sahipliği yapan Mitte, “Frineds&Family” konseptiyle her Perşembe şehrin ritmini yükseltiyor.

Hem Uzak Doğu lezzetlerini hem de kültürünü Karaköy’e taşıyan Mitte, şehrin en iyi alternatifi olmaya devam ediyor.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR