Fırıncılardan gurme lezzetler

Lesaffre, fırıncılar için yepyeni miksler hazırladı. Klasik ekmeklerden sıkılan müşterilerine farklı lezzetler sunmak isteyen ustalar, Inventis’in her zevke hitap eden ekmek mikslerini kullanıyor. Böylece hem hızlı ve zahmetsiz bir şekilde çeşit ekmek yapıyor hem de raflarını birbirinden lezzetli tatlarla dolduruyorlar. Ayrıca fırıncılar, ekmek süslemeleriyle sadece damağa değil, göze de hitap ediyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 4.606 kez
Yayın Tarihi: 10.10.2019 Perşembe 15:11:54
PAYLAŞ

Ekmek, sofraların vazgeçilmezi. Son yıllarda artan beslenme farkındalığıyla birlikte fırın raflarında gördüğümüz ekmekler de çeşitlenmeye başladı. Lesaffre da müşterilerinden gelen çeşit ekmek talebini fazla çaba ve zaman harcamadan karşılamak isteyen fırıncılar için 11 yeni ekmek karışımı hazırladı. Lesaffre ayrıca, süsleme malzemeleriyle de fırıncıların sadece damağa değil, göze de hitap eden ekmekler üretmesini sağlıyor. 

Yöreye özgü ekmekler
Siyez Ekmeği Miksi’nde yer alan siyez buğdayı, düşük glisemik indeksi ile sindirime yardımcı zengin bir lif kaynağı olarak sofralardaki yerini alıyor. Bitkisel bir protein kaynağı olan karabuğdayın yer aldığı Karabuğday Ekmeği Miksi ile yapılan ekmekle kolesterol ve kan şekerini düzenlenirken Sarıbuğday Ekmeği Miksi, bağışıklık sistemini güçlendiren lezzetler sunuyor. Safranbolu yöresinde yetişen tahıllardan öğütülmüş un ve nohut ekşi hamur unu içeren Safranbolu Ekmeği Miksi ve yöresel ekmek dendiğinde akla gelen ilklerden biri olan Mısır Ekmeği Miksi de yeni karışımların arasında yer alıyor.

Dünya ekmekleri
Alman Çavdar Ekmeği Miksi ve Rus Çavdar Ekmeği Miksi, içeriklerinde bulunan çavdar ekşi hamuru ve unu sayesinde yüksek lif oranı, kendine has kokusu ve tadıyla öne çıkıyor. Sağlığını düşünüp ekmekten vazgeçmek istemeyen müşterileriniz bu lezzetlere hayır diyemeyecek. İskandinav Ekmeği Miksi ise, içeriğindeki özel dinkel buğdayı sayesinde vitamin ve mineral bakımından zengin, yüksek lifli ekmekler üretmenizi sağlıyor.

Yeni nesil ekmekler
Son zamanlarda dikkat çeken çiya tohumu ekmeklere de girdi. Çiya Ekmeği Miksi, içinde bulunan çiya tohumu, düsük kalorili olmasının yanı sıra iyi bir Omega 3 kaynağı olması ile biliniyor. Popcorn Ekmeği Premiksi, içindeki mısır taneleriyle ekmekseverleri şaşırtıyor. Yenilikçi bir ürün olmasının yanı sıra içerisinde bulunan mısır unu, ruşeym ekşi hamuru ve ayçekirdekleri sayesinde oldukça zengin bir içerik sunuyor. Lesaffre, Anadolu’nun geleneksel tadı tarhanaya farklı ve yenilikçi bir yorum katarak fırınlara getiriyor. Domates, pancar, havuç lezzetleri ile zenginleştirilmiş bir karışım olan Tarhana Ekmeği Miksi ile ustalar müşterilerinin çeşit ekmek talebini fazlasıyla karşılıyor. Kendine has kırmızı-turuncu tarhana renkteki bu ekmekleri müşterileriniz çok sevecek! 

Ekmekleriniz göze de hitap etsin
Ürünlerinin sadece tadıyla değil görüntüsüyle de dikkat çekmesini isteyen ustalar, Inventis süsleme malzemeleriyle iştah kabartan ekmekler hazırlıyor. Karışık Ekmek Süsleme Malzemesi, 5 farklı tahıl ve tohumla süslenmiş zengin görünümlü ekmekler yapılmasını sağlarken, Popcorn Ekmek Süsleme Malzemesi içeriğindeki patlamış mısır süslemesi ile dikkat çeken ekmekler üretilmesine yardımcı oluyor. Mısır Ekmek Süsleme Malzemesi ise klasik ekmeklere farklı bir yorum katıyor. 


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR