Dünyanın lider markalarını getiriyor

Guestinhouse Hotel Supply International, 24-28 Ekim 2018 tarihleri arasında Cnr Expo Yeşilköy’de gerçekleşen Hostech by Tusid fuarında yerli ve yabancı ziyaretçileri ile buluştu.
Kategori: HABERLER
Okuma: 9.552 kez
Yayın Tarihi: 02.11.2018 Cuma 17:41:36
PAYLAŞ

Turizm sektörünün dünya çapında önde gelen Avrupa ve Amerikan markalarını temsil eden Guestinhouse, birbirinden özel ve fonksiyonel ürünlerini standında başarıyla sergileyerek ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü. Guestinhouse’un yabancı iş ortakları da fuar boyunca Guestinhouse standında yer alarak firmaya destek verdi.

Geniş ürün gamı ile dikkatleri üzerine çeken Guestinhouse, yiyecek-içecek, genel alanlar, banyo, kat hizmetleri, misafir odası, toplantı salonları gibi farklı bölümlerin ihtiyaçlarını karşılayacak çok kapsamlı ve çeşitli ürünleri portföyünde barındırıyor. Otel açılış ve yenileme projelerinde uzmanlaşan ve müşterilerine proje bazlı çözümler sunan firma, otelcilik sektöründe her biri kendi alanında dünya çapında lider olan Bentley, Indel B, Wanzl, Starmix, Heute, Craster, Crown International, Foundations, Waterbury, Mobile-Pack, Rosenthal, Paderno, Sambonet, Luigi Bormioli, Sico, KSI, Sola, Corby Hall, Scanbox ve Jacob Jensen gibi seçkin markaların Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. 

Guestinhouse ürünleri firmanın Kadıköy showroomunda bütün sene boyunca sergileniyor.  Ayrıca Guestinhouse’un internet sitesinden de firmanın ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak mümkün. 

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR