Coca-Cola artık Burger King®’de

Türkiye genelindeki 650’den fazla restoranı ile burger tutkunlarına hizmet veren Burger King®, yeni dönemde Coca-Cola ve zengin portföyünde yer alan markalar ile çalışma kararı aldı. Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King® bu işbirliğini reklam kampanyası ile duyurdu.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.587 kez
Yayın Tarihi: 10.04.2019 Çarşamba 17:03:34
PAYLAŞ

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Burger King®, yeni dönemde Coca-Cola ve zengin portföyünde yer alan markalar ile çalışma kararı aldı. 

Anlaşmayı yeni reklam kampanyası ile kamuoyuna duyuran Burger King®, ‘’Habere Gel! Coca-Cola artık Burger King®’de!’’ mottosuyla heyecanını tüketicileri ile paylaştı. 

İki reklam filmi çekilecek olan kampanyanın ilk filminde gizemli haber vurgusu ile Burger King® ve Coca-Cola işbirliği duyurulurken, ikinci reklam filminde ise heyecanlı ve merakla beklenen haber vurgusu kullanılacak.

Yapım şirketi GoGo Project tarafından geliştirilen Burger King® reklam filmlerinin yönetmenliğini Cem Adıyaman gerçekleştirdi. 


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR