50.yıl coşkusu

50 yıldır meyve suyu sektöründe hizmet veren Aroma, futbol, atletizm ve yüzme gibi birçok farklı dalda Türk sporuna destek oluyor. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen piknik ve fabrika ziyaretinde, Aroma’nın 50’inci yılı da Bursaspor kulübü yönetici ve oyuncularının katılımıyla kutlandı.
Kategori: HABERLER
Okuma: 3.006 kez
Yayın Tarihi: 25.10.2018 Perşembe 10:11:30
PAYLAŞ

Türk sporuna büyük önem veren Aroma, yaptığı çalışmalarla, sporu ve spora gönül verenleri desteklemeye devam ediyor. Aroma’nın 50’inci yılı kapsamında gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, tüm Aroma Ailesi çalışanları, Bursaspor kulübü yöneticileri ve futbolcularla bir araya geldi. 

Aroma bir asrı geride bıraktı

Aroma’nın marka serüveni 1968 yılında Gürsu’daki fabrikada başladı. 75 bin metrekarelik fabrikada yarım asırdır bugüne kadar milyonlarca adet meyve suyu üretildi. Türkiye’nin en yeni tatları ve sağlıklı ürünleri Aroma fabrikalarında üretilmeye devam ediyor. Meyve suyu sektörünün öncü ismi Aroma, 50’inci yılında da Bursa’ya ve Türk sporuna destek olmayı sürdürüyor. Yüzde yüz yerli sermaye ile Türkiye’nin son 50 yılına damga vuran Aroma, Bugün Almanya’dan Fildişi Sahilleri’ne, Danimarka’dan ABD’ye, Avustralya’dan Türkmenistan’a, Çin’den Moğolistan’a kadar tam 52 ülkede tüketiciler ile buluşuyor. Değişmeyen kalite politikası, sağlıklı, güvenli ve lezzetli ürünleri, geleneksel aynı zamanda yenilikçi tutumuyla yurt içinde ve yurt dışında her geçen büyüyen ve gelişen bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.


 

Etiketler aroma, 50.yıl, piknik,
food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR