5 dakikada hazırlanmış mükellef bir sofra…

Yoğun iş yaşamında evde yemek yapmaya zaman bulmak artık çok zorlaştı. Besin değerleri en az taze satılan ürünler kadar yüksek olan donmuş ürünler ise en büyük kurtarıcımız. Bu noktada devreye giren Kocaman Balıkçılık ise birbirinden lezzetli deniz ürünleriyle sağlıklı ve lezzetli bir öğünün kapılarını aralıyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.543 kez
Yayın Tarihi: 10.04.2019 Çarşamba 16:20:20
PAYLAŞ

Ege denizinden çıkan taze sübyelerin, ahtapotların, kalamarların ve karideslerin yeşil zeytin ve kırmızı şerit biberle harmanlanmasıyla ortaya çıkan donmuş ‘Deniz Ürünleri Salatası’ sağlıklı alternatifleri sofralara taşıyor. Yüzde 100 yerli karidesten imal edilen Karides Kroket ise lezzetli bir atıştırmalık olarak akşam yemeklerinize renk katıyor. Kızgın yağa atılarak 3 dakikada hazırlanabileceği gibi teflon tavada bir tatlı kaşığı ayçiçek yağı ilave edilerek orta ateşte 4-5 dakikada da pişirilebiliyor. Pane kısmıyla çıtır çıtır olan Karides Kroket, yumuşacık etiyle de keyifli sohbetlerin en lezzetli eşlikçilerinden biri oluyor. Sade, kırmızı biber soslu, garnitürlü, sarımsaklı ve zeytinli çeşitleriyle her damak zevkine uygun olarak marine edilen hamsiler de kalibre standardı gözetilerek ambalajlanıyor. Türkiye'de ilk kez Kocaman tarafından füme olarak işlenerek raflarda yerini alan Karadeniz Alası ise lezzeti ve içindeki besin değeriyle lezzetli bir sofranın kapılarını aralıyor.  

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR