1365 Migros mağazasında

Birbirinden lezzetli deniz ürünleriyle sofraları birer ziyafete dönüştürmek isteyenlerin markası Kocaman Balıkçılık, Türkiye’nin her noktasında olma yolunda ilerliyor. Bu bakış açısıyla 1365 farklı noktadaki Migros mağazasında Private Label ürünleriyle tüketicileriyle buluşan Kocaman, Jumbo Karides Söğüş, Ahtapot Söğüş, Marmara Karides Söğüş Torik Lakerda, Deniz Ürünleri Salatası ve XL Extra Large Karides’lerini lezzet tutkunlarının beğenisine sunuyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.642 kez
Yayın Tarihi: 02.01.2019 Çarşamba 15:19:20
PAYLAŞ

Kocaman Balıkçılık, en lezzetli deniz ürünleriyle hazırlanacak görkemli sofraların mimarı olmaya tüm hızıyla devam ediyor. 

Bu farkındalıkla Türkiye’nin her noktasında olma hedefiyle stratejisini oluşturan Kocaman, Private Label ürünleriyle de tüketicileriyle buluşuyor. 1365 farklı noktadaki Migros mağazasında Jumbo Karides Söğüş, Ahtapot Söğüş, Marmara Karides Söğüş Torik Lakerda, Deniz Ürünleri Salatası ve XL Extra Large Karides’lerini lezzet tutkunlarının beğenisine sunan Kocaman Balıkçılık, enfes lezzetler oluşturmanıza yardımcı oluyor.

En lezzetli deniz ürünleriyle sofralarını bir ziyafete dönüştürmek isteyenlere seslenen Kocaman Balıkçılık, sofralarının vazgeçilmezi yolunda emin adımlarla ilerliyor. 


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR