101 İstanbul Lezzeti Festivali'nde İnoksan mutfakları

İstanbul’un en lezzetli mekanlarını tek çatı altında toplayan 101 İstanbul Lezzeti Festivali, 28 Nisan Pazar günü Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşti. Etkinliğin mutfak sponsorluğunu üstlenen İnoksan, katılımcı restoranların çözüm ortağı oldu.
Kategori: HABERLER
Okuma: 3.914 kez
Yayın Tarihi: 10.05.2019 Cuma 16:00:30
PAYLAŞ

Profesyonel mutfakların köklü tedarikçisi İnoksan, gastronomiye önem vermeyi ve desteklemeyi sürdürüyor. İstanbul’un en fiyakalı restoranlarını 2013 yılından bu yana lezzet severlerle buluşturan 101 İstanbul Lezzeti Festivali, 28 Nisan Pazar günü yoğun katılımla gerçekleşti. Festivalin mutfak sponsorluğunu üstlenen İnoksan, katılımcı restoranların taleplerine yönelik ekipman, cihaz ve yardımcı ürün desteği vererek etkinliğin çözüm ortağı oldu. 
 
Festival alanında şeflerin taleplerine yönelik mini profesyonel mutfaklar kuran İnoksan, Koza Gıda, Eat Largo ve Galvin Ristorante gibi restoran ve markalardan tam not aldı. Hemen her stantta birbirinden leziz ikramların bulunduğu festivale lezzet severlerin ilgisi büyüktü.  

Etiketler inoksan, 101 lezzet,
food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR