“Lezzetli Düet”

İstanbulluların vazgeçilmez lezzet durağı Pideor, “Lezzetli Düet” ile dana kavurma eti ve kaşar peynirinden vazgeçemeyenlere sesleniyor. Pidelerini 5 dakikada servise, 30 dakikada sofralara hazır eden Pideor, geleneksel lezzetini pratiklikle harmanlıyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.699 kez
Yayın Tarihi: 02.01.2019 Çarşamba 15:24:13
PAYLAŞ

Fast food sektörüne hızlı bir giriş yapan Pideor, birbirinden lezzetli pidelerini 5 dakikada servise hazır hale getiriyor.

Dana kavurma eti ve kaşarın pide hamuruyla buluşmasından ortaya çıkan “Lezzetli Düet”, geleneksel tatlardan vazgeçemeyenlerin beğenisini kazanıyor. Çok kısa bir sürede hazırlanıp servis edilen “Lezzetli Düet”, karnı acıkanların hemen tüketebileceği en lezzetli alternatiflerden biri oluyor. Pidenin en sağlıklı ve en lezzetlisini özel pişirme tekniği ile çok hızlı bir şekilde kapınıza getiriyor.

Geleneksel pideye inovasyon katan Pideor, pidelerini tatmak isteyen herkesi Bomonti ve Beşiktaş’taki şubelerine davet ediyor.  

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR