2017 yılının “En İyi” restoranı seçildi

AVM'lerde tüketicinin seçtiği ve beğendiği 1 numaralı restoran markası; HD İskender.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.785 kez
Yayın Tarihi: 11.01.2018 Perşembe 15:27:11
PAYLAŞ

AYD - Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve perakendenin En’lerinin ödüllendirildiği “1 Numaralı Markalar” Ödül Töreni’nde HD İskender, 2017 Yılında “Türkiye’nin 1 Numaralı Restoranı” ödülüne layık görüldü.

Hakkıyla dışarıda yemek yeme deneyimini ulaşılabilir kılarak, bulunduğu her pazarda Türk mutfağının lider temsilcisi olmayı ilke edinmiş HD İskender, AYD (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) tarafından düzenlenen ve Akademetre iş birliği ile yürütülen halk oylaması sonucunda 2017 yılının “En İyi Restoran”ı seçildi.

Sektörün en önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleşen gecede, HD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Demirağ ödülü alırken; Türk tüketicilerinin beğenesini kazanmak ve onların seçimi doğrultusunda “Yılın En İyi Restoranı” ödülünü alıyor olmak bizim için gerçekten onur ve mutluluk verici. HD Holding olarak misafirlerimize, HD İskender, HD Döner ve Pidem markalarımızla 22 yıldır, 200’e yakın noktada hizmet veriyoruz. Her yıl 20 milyon kişiyi misafirimiz olarak ağırlıyoruz. Hepinize tekrar çok teşekkür ediyoruz dedi.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR