Yemek pişirme sanatı teknolojiyle buluşuyor

Doğru ocağı seçmek, iyi yemek pişirmek için atılacak ilk adımlardan biri. Siemens’in akıllı özelliklere ve yenilikçi teknolojiye sahip flexInduction ocakları, pişirme alanının farklı boyutlardaki tencere ve tavalara göre ayarlanmasına olanak sağlayarak yemek pişirmeyi daha kolay, hızlı ve keyifli hale getiriyor.
Kategori: BESLENME
Okuma: 1.779 kez
Yayın Tarihi: 12.01.2018 Cuma 11:05:15
PAYLAŞ

Kusursuz teknolojinin yardımıyla yemek pişirmeyi sanata dönüştüren Siemens’in flexInduction ocakları ile en özel sofralar için hazırlanan menüler, doğru pişirme ile zamanında ve tam kıvamında sofralarda yerini alıyor. Yeniliklerin öncüsü Siemens Ev Aletleri’nin ocak teknolojisine çağ atlatacak flexInduction özellikli ocağı, kullanıcılara maksimum esneklik sağlayarak sofraları lezzet şölenine dönüştürüyor.

Hızlı ve doğru pişirme teknolojisi

Geleceğin pişirme trendi olan Siemens yeni nesil indüksiyonlu ocaklar, mutfakları hız, kolaylık, estetik ve enerji verimliliğine dair yeni bir anlayış ile tanıştırıyor. Siemens flexInduction ocaklarda pişirme gözü aktif hale gelir gelmez tam ısıya ulaşıyor ve ısıyı tencere ya da tavanın tabanına tam olarak her noktaya eşit miktarda ulaştırıyor. powerBoost fonksiyonu ocak gözlerinin gücünü yüzde 50'ye kadar artırarak pişirmeyi daha da hızlı hale getiriyor. Özellikle makarnadan vazgeçemeyenler için makarna suyunu en hızlı şekilde kaynatmak flexInduction ile çok kolay hale geliyor. Ocak gözü kısa sürede pişirme işlemini tamamlıyor ve kapatıldığında çok hızlı şekilde soğumasıyla güvenliği ön planda tutuyor.

Tek pişirme bölgesi, binlerce olasılık

flexInduction ocaklarının varioSurface özelliği sayesinde üzerindeki iki farklı pişirme alanı geniş tabanlı tencere ve tavalara göre birleştirilerek pişirme keyfi için ideal alan sağlıyor. Esnek indüksiyon yüzeyi, üstündeki pişirme kaplarının sayısını, boyutunu ve şeklini otomatik olarak algılıyor. Bu sayede ocak, tam olarak neresi ısıtılması gerekiyorsa, o gözü ısıtıyor, böylece enerji kaybının da önüne geçiliyor.

               

                              

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR