Yaza hafif girmek isteyenlere özel

Nelipide Gurme geleneksel tarifleri modern bir bakış açısıyla yorumlayarak Ordu lezzetlerini İstanbullularla buluşturmaya devam ediyor.
Kategori: BESLENME
Okuma: 2.020 kez
Yayın Tarihi: 11.07.2018 Çarşamba 11:05:03
PAYLAŞ

Sağlıklı beslenmenin öneminin her geçen gün arttığı bu dönemde Nelipide, oluşturduğu Yöresel Ot Menüsü ile hafif beslenmekten vazgeçemeyenlere özgün bir alternatif sunuyor.

Birbirinden lezzetli tatlarıyla adından sıkça söz ettiren Nelipide Gurme, ‘Yöresel Ot Menüsü’ ile sağlıklı beslenmenin değerinin anlaşıldığı bu günlerde, hafif beslenmeyi sevenlere farklı bir seçenek sunuyor.

Menüsünde yer alan Ordu’ya özgü galdirik, sakarca, karalahana, karakabak ve melocan gibi lezzetlerle meşhur Ege otlarının tahtını sallayan Nelipide Gurme, sağlığınızı da düşünmeyi ihmal etmiyor. Ayrıca Nelipide Gurme’nin ot menüsünde pazı kavurması, pırasa ve fasulye kayganası, kara kabak kızartması, Sakarca mıhlaması ve Galdirik Kavurması gibi birbirinden değişik lezzetler yer alıyor.

Nelipide Gurme, Yöresel Ot Menüsü’ndeki lezzetleri tatmak isteyenleri Bağdat Caddesi ve Beylikdüzü şubelerine davet ediyor.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR