Dörtlü karışım “Anavarza Stamına”

Türkiye’nin önde gelen bal ve arı ürünleri markası Anavarza Bal, ürün gamını doğal enerji ve vitamin deposu “Stamina” ile zenginleştirdi.
Kategori: BESLENME
Okuma: 2.307 kez
Yayın Tarihi: 08.02.2018 Perşembe 15:15:12
PAYLAŞ

Krem bal, polen, arı sütü ve propolisin karışımıyla elde edilen 4’lü karışım Stamina, içerdiği özellikleri sayesinde adeta bir enerji, mineral ve vitamin kaynağı. Stamina, bu zengin karışımının doğal antibiyotik olması bakımından da insan sağlığı açısından çok geniş bir faydaya sahip.

Stamina, üstün lezzetinin yanı sıra, antimikrobiyal etkisi, iştah açma özelliği, hücre onarıcı ve yenileyici etkisi ile hemen neredeyse insan sağlığı için gerekli ihtiyaçları da karşılıyor.

Stamina ayrıca, boğaz ağrılarından, solunum problemlerine, dudak ve diş sağlığından, cilt tedavisine, çürük ve yanıklardan, mide ve bağırsak rahatsızlıklarına kadar çok geniş bir yelpazede destekleyici tedavi olarak da yarar sağlamakta.

Dünyanın ilk 10 bal üretim tesisi arasında yer alan tesisi ile Türkiye’nin en büyük bal ve arı ürünleri üreticileri arasında yer alan Anavarza Bal, geniş ürün yelpazesi ile bal sevenlere en üstün lezzete sahip ballar sunuyor.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR