Kahvaltıya başka bak!

ürkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES’in, köklerinden gelen öyküsünü ve ruhunu, tüketicilerin iç görüsüyle örtüştüren ‘Hayata Başka Bak!’ sloganıyla hazırlanan yeni reklam filmi yayına girdi.
Kategori: BESLENME
Okuma: 1.801 kez
Yayın Tarihi: 05.01.2018 Cuma 15:28:14
PAYLAŞ

DİMES, minik tercihlerin ve kararların, hayata büyük güzellikler katma gücünü, tüketicisine meyvelerin enerjisi ile hatırlatmaya devam ediyor.

DİMES’in yeni reklam filmi, “Hayata Başka Bak!” felsefesi kapsamında, tüketiciyi günün en önemli öğünü olarak kabul eden kahvaltıya başka bakmaya davet ediyor. Reklam filminde, kahvaltı kelimesine getirilen farklı yorumlar, farklı tercihler ve kahvaltı keyfine eşlik eden, güne lezzet ve enerji katan sıkma meyve suyu ön plana çıkıyor.

DİMES iletişim stratejilerinin odağında, meyvenin iyiliği ve renkliliği ile insanların hayatına değer katmanın yer aldığını belirten DİMES Pazarlama Direktörü Duygu Süleymanoğlu, “Bu doğrultuda hayatın içerisinde anlara, bu anlarda yaşanan tercihlere odaklanıp; hayata başka bakan minik tercihlerin hayata büyük güzellikler katma gücünü anımsatmaya önem veriyoruz” dedi.

DİMES Pazarlama Direktörü Duygu Süleymanoğlu, araştırma sonuçlarının meyve suyunun genellikle sabahları tüketildiğini gösterdiğini de belirtti. Kahvaltının, aileyi, dostları, iş arkadaşlarını, değer verilenleri birleştiren sosyal özelliğine vurgu yapan Süleymanoğlu, şunları söyledi: “Her bir hayatın içerisinde kahvaltı, farklı bir anlam ifade ediyor olabilir. Biz, günün vazgeçilmezi kahvaltıya da başka bakıyoruz. Herkesin kendi deneyimi farklı olsa da, kahvaltı özel bir anlam taşıyor.

DİMES Moments sıkma Portakal suyu, aile beslenmesi ve sosyalleşmesi açısından önem taşıyan kahvaltı sofralarına lezzet ve keyif katıyor.”

Filmin duygusal ve eğlenceli bir dille, kahvaltı kelimesinin hayat içerisinde ifade edebileceği farklı anları öyküleştirdiğini dile getiren Süleymanoğlu, “Anne kahvaltısı, annemizin bizlere hazırladığı kahvaltı, ya da annemizi sürpriz bir kahvaltıyla uyandırmamızı ifade edebilir; Pazar kahvaltısı, değer verdiklerimizle birlikte oturduğumuz kalabalık ve eğlenceli bir masa, ya da iki pazarcı esnafının yoğun bir gün için enerji depolaması olabilir. Kahvaltı sabah günü başlatan öğün olduğu gibi, yoğun bir günün ardından pratik ve hafif bir akşam yemeği seçeneği de olabilir. Reklam filmimizde bu öyküyü paylaştık” dedi.

Yerli portakaldan üretiliyor, kahvaltı keyfini tamamlıyor

DİMES’in Türkiye’de yerli portakallardan sıkma meyve suyu üretimi gerçekleştiren ilk marka olduğunu belirten Duygu Süleymanoğlu, “Bu amaçla Aydın üretim tesisimizde narenciye işlemeye yönelik özel hatlar bulunuyor. DİMES Moments Sıkma Portakal suyu, mevsiminde toplanıp, 24 saat içerisinde sıkılan Türkiye’nin portakallarından elde ediliyor” dedi.

Şeker ilavesiz DİMES Moments Sıkma Portakal suyu, hafif içimi ve kahvaltılıklara uyumuyla bu önemli öğün için iyi bir tamamlayıcı olma özelliği taşıyor. DİMES Moments Sıkma meyve suyu lezzetleri arasında ‘SIKMA NAR’ ve ‘SIKMA ELMA’ suyu da yer alıyor.

DİMES, katkısız ve şeker ilavesiz sıkma meyve suları ile, sıkma meyve suyu kategorisinde pazar liderliğini güçlü bir şekilde elinde bulunduruyor.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR